Zo Slnečníc do centra to nová električka zvládne za 15 minút | Slnečnice

🏘Napojenie našich projektov na verejnú dopravu je dôležité nielen z pohľadu obyvateľov, ale aj fungovania celého územia.
🚋Už koncom budúceho roka pribudne v Bratislave nová električková trať až do Slnečnice. Magistrát Bratislavy vlani vybral zhovotoviteľa, ktorý už začal výstavbu trate.
✅Vybudovaním ďalšieho predĺženia električkovej trate v Petržalke až do Slnečníc sa Bratislava posunie o krok bližšie ku kvalitnej verejnej doprave aká funguje v metropolách modernej Európy.
🌍Výmena každodenného využívania auta za električku dokáže znížiť emisie v meste. Navyše, električka bude veľmi praktickým a úsporným riešením aj pri zavedení novej parkovacej politiky mesta.
📈Podľa Petra Válkyho, riaditeľa odboru dopravnej integrácie v spoločnosti Bratislavská integrovaná doprava, a. s. záujem ľudí o verejnú dopravu v hlavnom meste rastie – počas posledných troch rokov je medziročný nárast dve až tri percentá.
👉Viac o verejnej doprave aj električke v Slnečniciach nám prezradil v exkluzívnom rozhovore:👈


Už o pár rokov sa električkou bude dať pohodlne odviezť aj do Slnečníc. Ako sa vyvíjala jej história, aký je súčasný stav a čo môžeme očakávať v najbližších rokoch? Porozprávali sme sa s Petrom Válkym, riaditeľom odboru dopravnej integrácie v spoločnosti Bratislavská inte… Autor správy, foto a správu publikoval CRESCO REAL ESTATE on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *