Správa od OLO: DOBRÁ PRÁCA, MILÍ BRATISLAVČANIA! LEN ZA PRVÉ TRI TÝŽDNE SME VYZBIERALI VIAC STROMČEKOV NEŽ ZA CELÉ TRVANIE MINUL…

Správa od OLO: DOBRÁ PRÁCA, MILÍ BRATISLAVČANIA! LEN ZA PRVÉ TRI TÝŽDNE SME VYZBIERALI VIAC STROMČEKOV NEŽ ZA CELÉ TRVANIE MINULOROČNÉHO ZBERU

Živé a riadne odzdobené stromčeky zbierame od 4. januára 2023. Dnešným dňom sme prekročili celkové minuloročné množstvá a z drevených ohrádok sme odviezli už 37 000 stromčekov v celkovej váhe 207 ton.

Stromčeky sa spracúvajú na drevotriesku, z ktorej sa vyrobia knižnice. Niektoré z nich naplníme knihami z nášho KOLO a v spolupráci s Magistrátom hlavného mesta, Komunálnym podnikom Bratislavy, spoločnosťami BUČINA EKO a IKEA ich darujeme organizáciám, ktoré sa venujú deťom, mládeži, seniorom či ľuďom bez domova.

Dajte aj vášmu stromčeku šancu na druhý život a odložte ho do ohrádky vo vašom okolí. Mapu spolu s ostatnými informáciami k tomuto cirkulárnemu projektu nájdete tu: www.olo.sk/stromceky. V zbere pokračujeme až do 25. februára 2023.

Ďakujeme za vašu spoluprácu.

Autor správy, foto a správu publikoval Bratislava – Nové Mesto on Facebook Zdroj Read More V prípade, že ste našli chybu v článku alebo informáciu prosím informujte nás cez kontaktný formulár Ďakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *