Spájame sily s tými najlepšími! Nemôžeme čakať na zázraky. Vo všetkých krajinách strednej a východnej Európy je potrebné podnik…

Spájame sily s tými najlepšími!

Nemôžeme čakať na zázraky. Vo všetkých krajinách strednej a východnej Európy je potrebné podniknúť konzistentné kroky. Vďaka memorandu podpísanému 23. mája 2023 na Fóre C4E na Slovensku je to možné.

Lídri v stavebníctve – spoločnosti DAIKIN, DANFOSS, ROCKWOOL, KNAUF INSULATION, SAINT-GOBAIN, SIGNIFY a VELUX 23 sa podpisom memoranda zaviazali k spolupráci a podnikaniu systematických a účinných krokov. Spoločne a aj v rámci verejných politických diskusií vo všetkých krajinách strednej a východnej Európy chcú podniknúť kroky, ktoré povedú k modernizácii budov a zlepšeniu ich energetickej účinnosti.

Veríme, že naše spoločné úsilie bude viesť k tomu, že modernizácia budov a zvyšovanie energetickej účinnosti bude dôležitou témou v európskych verejných politických diskusiách.

❓ Čo konkrétne budeme robiť?
✔ Poskytneme nevyhnutné ľudské a finančné zdroje na založenie a udržanie národných združení zložených z významných odborníkov, ktorí sa zapoja do verejnej diskusie.
✔ Využijeme svoje znalosti a skúsenosti tak, že prizveme k spolupráci ďalšie podniky, mimovládne, akademické a verejné inštitúcie a podporíme národné a regionálne iniciatívy, ktoré sa zasadzujú o renováciu budov a energetickú účinnosť.
✔ Zameriame sa na spoluprácu v oblasti energetickej politiky, programov renovácií a ich súvisiacich aspektov v krajinách strednej a východnej Európy, vrátane Poľska, Českej republiky, Slovenska, Maďarska, Rumunska, Bulharska, Srbska, Chorvátska alebo Slovinska.

Spoločne dokážeme viac 🤝

Autor správy, foto a správu publikoval ROCKWOOL on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *