sk-sk.facebook.com

Spoločnosť MERKURY SHOP s.r.o. ako prevádzkovateľ predajní MERKURY MARKET upozorňuje na podvodné konanie na Facebook-u!!

Upozorňujeme, že podľa našich informácií sa na Facebook- u objavujú podvodné pracovné ponuky na pozície v našej predajni MERKURY MARKET v Lučenci od osôb resp. z facebook – ových profilov, ktoré nie sú na to oprávnené!!!

Spoločnosť MERKURY SHOP s.r.o. sa dištancuje od fiktívnych ale aj reálnych profilov vytvorených na Facebook-ových stránkach, ktoré pod zámienkou hľadania nových zamestnancov do našich predajní MERKURY MARKET podvodne vyžiadavajú kópie osobných dokladov, osobné údaje a iné dôverné informácie, ktoré môžu byť následne zneužité.

Upozorňujeme, že naša spoločnosť nepoverila žiadne osoby resp. facebook-ové profily zverejňovaním pracovných ponúk na Facebook-u či zberom osobných údajov v mene spoločnosti MERKURY SHOP s.r.o.!

Prosíme prípadných uchádzačov o prácu v predajniach MERKURY MARKET, v žiadnom prípade nereagujte na neoficiálne pracovné ponuky do predajní MERKURY MARKET a nezdieľajte Vaše osobné údaje a kópie dokladov na základe pracovných ponúk zverejnených vyššie uvedeným spôsobom!

Naše pracovné ponuky zverejňujeme výhradne na oficiálnej internetovej stránke https://www.merkurymarket.sk/kariera/aktualne-hladame/, na oficiálnej Facebook-ovej stránke Merkury Market Slovakia (https://sk-sk.facebook.com/MerkuryMarketSlovakia) a na oficiálnych pracovných portáloch ( Profesia, IST).

Prosím preverte si vždy akékoľvek podozrivé pracovné ponuky!!

Autor správy, foto a správu publikovala Merkury Market Slovakia on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *