PRIPOM├ŹNAME ­čôó­čôó­čôó: ­čĹë Pokia─ż ste si nestihli prevzia┼ą svoje pom├┤cky na spr├ívne triedenie kuchynsk├ęho bioodpadu, u┼ż t├║to sobotu je …

PRIPOM├ŹNAME ­čôó­čôó­čôó:

­čĹë Pokia─ż ste si nestihli prevzia┼ą svoje pom├┤cky na spr├ívne triedenie kuchynsk├ęho bioodpadu, u┼ż t├║to sobotu je mo┼żn├ę si ich dodato─Źne vyzdvihn├║┼ą na t├Żchto adres├ích v ─Źase od 10.00 ÔÇô 17.00 hod:
­ččó Ul. Ra─Źianska ÔÇô ul. Teplick├í, park pri kostole
­ččó Pri parku Jama ÔÇô na rohu ul├şc ul. Odboj├írov a Kalin─Źiakova

­čĹë Ak sa nem├┤┼że dostavi┼ą vlastn├şk nehnute─żnosti v pr├şpade rodinn├Żch domov, poveren├í osoba prinesie so sebou vyplnen├ę splnomocnenie, ktor├ę n├íjdete tu (nie je potrebn├ę overenie not├írom):
https://www.olo.sk/…/upl…/2022/02/splnomocnenie_KBRO.pdf

­čĹë Harmonogram distrib├║cie pre rodinn├ę domy n├íjdete tu:
https://www.olo.sk/rodinne-domy-v-novom-meste-druha-etapa-od-1-augusta-2022-distribuujeme-obyvatelom-balicky-na-zber-kuchynskeho-bioodpadu/?fbclid=IwAR2xqlcN-UTeTBnLz631AIFAiBWFSMmpcmRrP4aOWF_OYjeA1egmuohwo6Y

­čĹë Na zdie─żanom odkaze od OLO – Odvoz a likvid├ícia odpadu, s├║ pridan├ę pre na┼íu mestsk├║ ─Źas┼ą dodato─Źn├ę distribu─Źn├ę centr├í pre pr├şpad, ┼że by ste v na┼íej mestskej ─Źasti nemali mo┼żnos┼ą prevzia┼ą bal├ş─Źky pom├┤cok na triedenie kuchynsk├ęho bioodpadu v ─Źasoch na to ur─Źen├Żch.

Viac inform├íci├ş n├íjdete na na┼íom webe:
https://www.banm.sk/nove-mesto-sa-pripaja-k-zberu-kuchynskeho-bioodpadu-od-18-jula-zacne-distribucia-zbernych-balickov/

­čąĽ Pridajte sa k zberu kuchynsk├ęho bioodpadu a sta┼łte sa s├║─Źas┼ąou prechodu na cirkul├írnu ekonomiku. Chr├í┼łte tak spolu s nami ┼żivotn├ę prostredie zn├ş┼żen├şm objemu zmesov├ęho odpadu v na┼íom meste. ─ÄAKUJEME!


­čôó B├ŁVATE V MESTSK├ŁCH ─îASTIACH RU┼ŻINOV ─îI NOV├ë MESTO A NESTIHLI STE SI PREVZIA┼Ą BAL├Ź─îEK NA ZBER KUCHYNSK├ëHO BIOODPADU? NAV┼áT├ŹVTE NIEKTOR├ë Z DODATO─îN├ŁCH DISTRIBU─îN├ŁCH CENTIER

─Äakujeme v├ím, ┼że ste sa zapojili do zberu kuchynsk├ęho bioodpadu. Pre t├Żch z v├ís, ktor├ş si nestihli prevzia┼ą bal├ş─Źky na zber kuchynsk├ęho bioodpadu, prid├ívame dodato─Źn├ę distribu─Źn├ę centr├í. Radi v├ím v nich odovzd├íme bezplatn├ę n├ídoby, kompostovate─żn├ę vreck├í a v┼íetky potrebn├ę inform├ície k spr├ívnemu triedeniu kuchynsk├ęho bioodpadu.

KEDY A KDE NÁS NÁJDETE?

­čôŹ 8.8.2022 (pondelok), od 15:00 do 20:00, Priemyseln├í 3 (oproti Lidl na Tren─Źianskej ulici)

­čôŹ 9.8.2022 (utorok), od 15:00 do 20:00, Park Ra─Źianske m├Żto (pri Bagetke)

­čôŹ 10.8.2022 (streda), od 15:00 do 20:00, Ko┼íick├í ulica (pri Tesco Expres)

­čôŹ 11.8.2022 (┼ítvrtok), od 15:00 do 20:00, Trnavsk├í cesta (pred hlavn├Żm vchodom do Kauflandu)

­čôŹ 12.8.2022 (piatok), od 15:00 do 20:00, Jun├ícka ulica (oproti hlavn├ęmu vchodu do VIVO)

­čôŹ 13.8.2022 (sobota), od 8:00 do 14:00, Ra─Źianska ulica (pri Tesco Expres)

Ôä╣´ŞĆ Ak b├Żvate v rodinnom dome a nie ste tam poplatn├şkom komun├ílnych odpadov, prineste so sebou aj splnomocnenie od poplatn├şka, ktor├ę nie je potrebn├ę overi┼ą not├írom. Vzor splnomocnenia n├íjdete na na┼íej str├ínke www.olo.sk/kbro.

Ôä╣´ŞĆ N├íjomca bytu, ktor├ęho majite─ż sa nem├┤┼że dostavi┼ą na prevzatie bal├ş─Źka, uvedie jeho meno a ─Ź├şslo bytu, pr├şpadne poschodie. Ak v├ím pred bytov├Żm domom ch├Żba hned├í n├ídoba na kuchynsk├Ż bioodpad, obr├í┼ąte sa na spr├ívcu svojho bytov├ęho domu. Viac inform├íci├ş o zbere kuchynsk├ęho bioodpadu n├íjdete na www.olo.sk/kbro

­čĺí Vedeli ste, ┼że do zberu kuchynsk├ęho bioodpadu v Bratislave nepatr├ş podstie─żka z chovu dom├ícich zvierat, bioodpad zo z├íhrad, alobal ─Źi papier na pe─Źenie a naopak pou┼żit├ę vreckovky, ┼íkrupiny z vajec, k├ívov├ę usadeniny alebo ─Źajov├ę vrec├║┼íka mu prospievaj├║? Sledujte na┼íe soci├ílne siete Facebook a Instagram, kde V├ím prin├í┼íame u┼żito─Źn├ę inform├ície a rozmanit├ę tipy k spr├ívnemu triedeniu kuchynsk├ęho bioodpadu.

Nev├íhajte a pripojte sa k Bratislav─Źanom a Bratislav─Źank├ím, ktor├ş u┼ż triedia kuchynsk├Ż bioodpad. Te┼í├şme sa na v├ís v distribu─Źn├Żch centr├ích.

M─î Ru┼żinov – ofici├ílna str├ínka
Bratislava – Nov├ę Mesto Autor spr├ívy, foto a spr├ívu publikoval Bratislava – Nov├ę Mesto on Facebook Zdroj Read More V pr├şpade, ┼że ste na┼íli chybu v ─Źl├ínku alebo inform├íciu pros├şm informujte n├ís cez kontaktn├Ż formul├ír ─Äakujem.

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *