Photos from Premac’s post

Terasové platne od PREMAC umožňujú krajinnému architektovi voľnosť pri výbere farieb, tvarov a štýlov pri realizácii dizajnových návrhov.
„Firma Premac ponúka na výber viacero formátov. Vývoj nových produktov charakterizuje radosť z inovácie: špeciálne tvary, výnimočné farby a široká škála. Na terase trávime v lete veľa času, preto by okrem estetických nárokov mali zabezpečiť aj určitý komfort (priepustnosť, sálavosť tepla, údržba). Pre nás je No. 1 stále betón, a to hlavne kvôli spomínaným faktorom. Ako ,,minimalisti’‘ do záhrady volíme čo najväčšie formáty z hladkého pohľadového betónu, napr. terasová platňa Madera, ktoré kvôli priepustnosti a ekológii dopĺňame špárami vyplnenými napr. štrkom, či nízkymi skalničkami, ktoré tolerujú zošľap. Tu je zároveň dobré vždy myslieť na závlahu.
Veľkoformátové betónové platne veľmi často používame aj v priestore ako šlapáky v trávniku, či štrku. Betón vie ako na seba upozorniť, a zároveň pôsobí podľa môjho názoru neokázalo,“ ozrejmuje skúsený architekt Peter Pasečný.

Autor správy, foto a správu publikoval Premac on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *