Photos from Dúbravka – mestská časť Bratislavy’s post

FUTBALOVÝ TURNAJ A ŠPOROVÝ DEŇ ZŠ PRI KRÍŽI⚽️🤸😉
Ohnivé lopty, Futbalové tigre, Rýchle šípy, no aj Pripečené rezne či Deravá sieť. Čítame na transparentoch, tabuliach, pútačoch jednotlivých tímov. Každá trieda Základnej školy Pri kríži trénovala, vytvorila futbalové družstvo a svoje logo, aby mohla hrať na už 11. ročníku turnaja o putovný pohár školy.

🏆Tradičný turnaj spojený so športovým dňom školy sa vrátil do areálu základnej školy po pandemickej prestávke a vrátil sa s bohatým sprievodným programom a účasťou. Ihrisko a plochy pre školou sa naplnili. Okrem futbalového turnaja sa predviedli viacerí žiaci školy a aj dúbravské kluby so spevom, tancom, vzdušnou akrobaciou či spoločnou „zumbou“.

🥧🍩Novinkou bola benefičná súťažná akcia Každá mama pečie s láskou, v ktorej rodičovské príspevky za koláčiky putovali na nákup stojanov na kolobežky či predaj originálnych výrobkov šperkárskeho krúžku s rovnakým cieľom podpory športových aktivít na škole.

Autor správy, foto a správu publikoval Dúbravka – mestská časť Bratislavy on Facebook Zdroj Read More V prípade, že ste našli chybu v článku alebo informáciu prosím informujte nás cez kontaktný formulár Ďakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *