Photos from Dúbravka – mestská časť Bratislavy’s post

FIT ZÓNY💪
Príprava troch nových fit zón ide do finále. 👍
Dúbravskí poslanci pripravili počas tohto roka svoje priority, zmeny vo verejnom priestore. Každý mohol v súvislosti s verejným priestorom a jeho obnovou rozhodnúť o sume päťtisíc eur. Niektorí poslanci sa spojili, aby mohli podporiť projekt vyššou sumou.
Tak to bolo napríklad aj pri takzvaných nových fit zónach v troch rôznych lokalitách. Mestská časť ich dokončila v septembri. Prvý priestor na cvičenie pribune na niekdajšej ploche detského ihriska – Bujnáková – Hanulova. Do tohto projektu sa spojili poslanci Juraj Horan, Pavel Vladovič, Tomáš Husár, Marcel Burkert. Poslanci Mário Borza a Ľuboš Krajčír v rámci priorít dal doplniť fitness stroje neďaleko ihriska na Valachovej ulici pri Dune.
Tretia fit zóna vzniká na ploche pri Centre pedagogicko – psychologického poradenstva a prevencie na Fedákovej.
Ide o stroje na vonkajšie cvičenie, posilňovanie. Fitness a kardio stroje aj pre skôr narodených boli prioritou poslancov – Viera Psotková, Alexej Dobroľubov a Libor Gula.

Autor správy, foto a správu publikoval Dúbravka – mestská časť Bratislavy on Facebook Zdroj Read More V prípade, že ste našli chybu v článku alebo informáciu prosím informujte nás cez kontaktný formulár Ďakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *