Photos from Bratislava – Nové Mesto’s post

🚶🏻ŠPACÍRKA PRE KULTÚRNU OBEC S VÍZIAMI NOVEJ TRŽNICE 🏢

🖼V rámci Bratislavských mestských dní sme spolu s Bratislavským kultúrnym a informačným strediskom zorganizovali prehliadku Novej tržnice na Trnavskom mýte aj pre zastúpenie kultúrnej obce, kde sme detailne predstavili jej architektonické kvality a potenciál.

👀V rámci tejto prehliadky sme si spolu prešli celý interiér a exteriér budovy, pokračovali sme prehliadkou zákulisia. Nazreli sme tiež do zásobovacích priestorov a návštevníci sa mohli pokochať aj výhľadom na celé mesto z výšky.

V závere pán starosta Matúš Čupka sa stará o Nové Mesto spolu s vicestarostkou Marianna Mašátová prezentovali vízie a ciele týkajúce sa budúcnosti Novej tržnice.🤩

✍🏻️Ambíciou je vytvoriť projekt, ktorý bude rešpektovať špecifický genius loci a zároveň využije moderné technológie.

👉🏻Zámerom je potom atraktívny priestor, ktorý bude slúžiť nielen miestnym obyvateľom, ale aj návštevníkom mesta a prispeje tak k dynamike a rozvoju Bratislavy.

🤗Chceme, aby táto budova napomáhala k rozvoju kultúry a obchodu v meste a aby bola miestom, kam sa ľudia radi vrátia.

👏🏻Veľká vďaka patrí BKIS Bratislavské kultúrne a informačné stredisko a nášmu Oddeleniu Kultúra a šport v Novom Meste za organizovanie tejto výnimočnej udalosti.

Autor správy, foto a správu publikoval Bratislava – Nové Mesto on Facebook Zdroj Read More V prípade, že ste našli chybu v článku alebo informáciu prosím informujte nás cez kontaktný formulár Ďakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *