Photos from Bratislava – Nové Mesto’s post

🎅🏻MIKULÁŠ NA KUCHAJDE S CHARITATÍVNYM ROZMEROM 🎅🏻

Dnes sme opäť mali tú česť privítať Mikuláša v Novom Meste.

👧Mikuláš nezabudol ani tento rok na stretnutie s tými najmenšími, pre ktorých je jeho návšteva vždy veľkým zážitkom.
🐎Na koči s poníkmi prišiel spolu so svojimi pomocníkmi a deti obdaroval rozprávkovými knižkami, adventnými kalendármi a sladkými dobrotami. 🍭
🤸‍♂️Na pódiu sa predstavilo skvelé Babadlo – bábkové divadlo pre deti a dospelých so svojim interaktívnym divadielkom a Cirkuskus nám predviedol svoje akrobatické schopnosti prostredníctvom nerozlučnej dvojice – Anjela a Čerta.

👶🏻Všetky deti mali príležitosť vyfotiť sa s Mikulášom a jeho pomocníkmi, a výťažok z predaja rozprávkových kníh od Lidl Slovensko poputoval na kúpu život zachraňujúcich prístrojov pre Detské kardiocentrum.

👨‍👩‍👦Kúpou advetných kalendárov sme podporili slovenskú neziskovú spoločnosť Úsmev ako dar.

🌲Vďaka Mestským lesom Bratislava za krásne vianočné stromčeky, ktoré plánujeme venovať ďalej. Budeme kontaktovať rodiny v hmotnej núdzi, aby sme mohli prispieť k tomu, aby aj oni mali radostné Vianoce.
🙌Ďakujeme všetkým, ktorí ste sa s nami podelili o toto kúzelné popoludnie na Kuchajde! Tešíme sa opäť o rok.
Boli ste sa pozrieť na Kuchajde aj vy? Ako sa vám páčilo?

#Mikuláš #NovéMesto #MikulášNovéMesto #Vianoce #advent #vianocnystromcek #BratislavaNoveMesto #kuchajda #novomestania #prelepsienovemesto #banovemesto #bratislavacity #bratislavaregion #MámeRádiNovéMesto #bratislava

Autor správy, foto a správu publikoval Bratislava – Nové Mesto on Facebook Zdroj Read More V prípade, že ste našli chybu v článku alebo informáciu prosím informujte nás cez kontaktný formulár Ďakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *