OTVORILI SME BRÁNY MEDZINÁRODNÉHO VEĽTRHU OBRANNEJ A BEZPEČNOSTNEJ TECHNIKY – IDEB DEFENCE & SECURITY 🛡️ ✈️ Preletom leteckej t…

OTVORILI SME BRÁNY MEDZINÁRODNÉHO VEĽTRHU OBRANNEJ A BEZPEČNOSTNEJ TECHNIKY – IDEB DEFENCE & SECURITY 🛡️

✈️ Preletom leteckej techniky Ozbrojených síl Slovenskej republiky dnes začal v poradí už 10. ročník Medzinárodného veľtrhu obrannej a bezpečnostnej techniky – IDEB Defence & Security.

🫡 Slávnostným prestrihnutím pásky za účasti ministra obrany Martina Sklenára a náčelníka generálneho štábu ozbrojených síl generála Daniela Zmeka sa oficiálne otvorili priestory veľtrhu, ktorý dlhodobo podporuje exportné príležitosti slovenského obranného priemyslu a otvára mu dvere na svetové trhy.

🪖 Počas nasledujúcich dvoch dní bude mať laická i odborná verejnosť príležitosť oboznámiť sa aj s najnovšou technikou, ktorá je v ostatných rokoch zavádzaná v našich ozbrojených silách.

✅ Súčasťou veľtrhu sú aj tento rok priemyselné podniky nášho rezortu, popredné súkromné slovenské spoločnosti, ako aj experti na problematiku obrany a bezpečnosti z Európskej únie a Severoatlantickej aliancie.

#mosr #ossr #IDEB #obrana #bezpecnost

Autor správy, foto a správu publikoval Ministerstvo obrany Slovenskej republiky on Facebook V prípade, že ste našli chybu prosím informujte nás cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *