Objavte novú dimenziu farebnosti a efektivity s Mapei Ultracolor Plus – revolučnou cementovou maltou na škárovanie, ktorá vaše o…

Objavte novú dimenziu farebnosti a efektivity s Mapei Ultracolor Plus – revolučnou cementovou maltou na škárovanie, ktorá vaše obklady premení na umelecké dielo. 🟥🟧🟨🟩🟦🟪

S jej pomocou môžete oživiť každý kút vášho domova alebo pracovného priestoru, vďaka schopnosti dokonale zapasovať do škár až do šírky 20 mm. Ultracolor Plus nie je len obyčajná malta, je to váš spojenec v ceste za dokonalosťou obkladov, ponúkajúc širokú paletu farebných odtieňov pre výrazné zdôraznenie krásy každého obkladaného povrchu.

Tento produkt je ideálny pre širokú škálu aplikácií – od keramických obkladov rôznych typov ako dvakrát vypaľovaná keramika, klinker, porcelán, cez terracottu až po prírodný kameň, mramor, žulu, aglomeráty a dokonca sklenenú mozaiku a mozaiku z mramoru. Mapei Ultracolor Plus sa hodí ako do interiérov, tak aj do exteriérov, čím je univerzálnym riešením pre vaše projekty.

Čo robí Ultracolor Plus skutočne výnimočnou, sú dve inovatívne technológie od spoločnosti MAPEI: BioBlock® a DropEffect®. Technológia BioBlock® ochraňuje škáry pred nežiaducimi mikroorganizmami a plesňami vďaka špeciálnym organickým molekulám, distribuovaným rovnomerne po celej mikroštruktúre škáry. Zatiaľ čo DropEffect® technológia znižuje nasiakavosť vody, čím škáry zostávajú dlhodobo čisté a odolné voči vonkajším vplyvom.

Mapei Ultracolor Plus je viac než len malta – je to kľúč k vytvoreniu dokonale škárovaných povrchov, ktoré vydržia krásne a funkčné roky. Nechajte sa uniesť Mapei Ultracolor Plus, kde sa spojenie mimoriadnej odolnosti a širokej palety farieb mení na nekonečné možnosti pre vašu tvorivosť.

Autor správy, foto a správu publikovala Stavebniny Woodcote SK on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *