NOVINKY Z OPRAVY D2 PRI LAMAČI Oprava mosta na D2 pri Lamači pokračuje, pracuje sa dokonca aj v noci! Kolegovia z Národná diaľn…

NOVINKY Z OPRAVY D2 PRI LAMAČI

Oprava mosta na D2 pri Lamači pokračuje, pracuje sa dokonca aj v noci! Kolegovia z Národná diaľničná spoločnosť prinášajú aktuálne informácie o postupe prác. Prosíme všetkých vodičov, aby naďalej v tomto úseku jazdili mimoriadne opatrne.


OPRAVA MOSTA D2 LAMAČ – AKTUÁLNE INFORMÁCIE 😎
Priatelia, opäť Vám prinášame harmonogram stavebných prác, ktoré nás čakajú v rámci kompletnej opravy mosta D2 Lamač. Naďalej platí, že okolo pracoviska sa jazdí zodpovedne a bezpečne 💪

➡ DO 7.8. REALIZUJEME
✅ Montáž debnenia, betonárskej výstuže, betonáž ríms
✅ Sanácia spodnej stavby a podhľadu nosnej konštrukcie

🧐 AKO JE RIADENÁ DOPRAVA
V spolupráci s políciou a projektantom sme prijali opatrenia zvyšujúce komfort motoristov pri prejazde úsekom. V miestach prejazdov stredným deliacim pásom sme zmiernili prejazdné polomery (sploštili sme esíčka) a smerovacie dosky na podstavcoch sme nahradili vodiacimi doskami. Zároveň sme znížili maximálnu povolenú rýchlosť na 40 km/h, keďže vodiči nerešpektovali pôvodnú rýchlosť 60 km/h a po úseku jazdili aj 80-kilometrovou rýchlosťou, čo významnou mierou znemožňovalo prejazd daným úsekom.

⚠ PRACUJE SA AJ V NOCI
V denných hodinách z hornej časti diaľnice prebiehajú búracie práce na opravovanom moste, ktoré vzhľadom na vysokú intenzitu vytváraného hluku a umiestnenia mosta v intraviláne mestskej časti Lamač nie je možné vykonávať v nočných hodinách. V nočných hodinách realizujeme sanačné práce betónového povrchu zospodu mostného objektu. Tieto práce prebiehajú podľa aktuálnych výluk zo strany ŽSR.
Autor správy, foto a správu publikoval Ministerstvo dopravy a výstavby SR on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *