LETNÉ TELOVÝCHOVNÉ SÚSTREDENIE KADETOV VOJENSKEJ AKADÉMIE 💪🏻 Kadeti 4. Ročníka Akadémie ozbrojených síl generála M. R. Štefánik…

LETNÉ TELOVÝCHOVNÉ SÚSTREDENIE KADETOV VOJENSKEJ AKADÉMIE 💪🏻

Kadeti 4. Ročníka Akadémie ozbrojených síl generála M. R. Štefánika v Liptovskom Mikuláši absolvovali vojenské letné telovýchovné sústredenie na neďalekej Liptovskej Mare a rieke Váh.

🏊🏻‍♀️ Jeho obsahom bolo najmä vojensko-praktické plávanie a presun v stojatých a tečúcich vodných tokoch, pričom kadetov čakalo aj vojensko-praktické lezenie či boj zblízka.

🏃🏻 Na záver absolvovalo 69 kadetov 4. ročníka zrýchlený presun zo Zuberca na chatu smerom do Smutného sedla, z ktorého následne zišli do Žiarskej doliny. Trasa mala vzdialenosť 15,5 km s prevýšením viac ako 1 000 výškových metrov.

➡️ Toto sústredenie je pritom iba predprípravou na náročnejšie špeciálne telovýchovné sústredenie, ktoré absolvujú v septembri.

#ossr #aos #kadet #sustedenie #liptov

Autor správy, foto a správu publikoval Ministerstvo obrany Slovenskej republiky on Facebook V prípade, že ste našli chybu prosím informujte nás cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *