🚧 Na Balkánskej ceste v Rusovciach, v úseku od Irkutskej po Maďarskú ulicu, spúšťame od pondelka 8.8.2022 práce spojené s opravo…

🚧 Na Balkánskej ceste v Rusovciach, v úseku od Irkutskej po Maďarskú ulicu, spúšťame od pondelka 8.8.2022 práce spojené s opravou cesty a priľahlého chodníka. Práce budú prebiehať do 4.9.2022 🚧

V oboch smeroch vybúrame a odstránime živičnú vrstvu vozovky, ktorá bude v celej dĺžke úseku nahradená novým povrchom. Zároveň dôjde k výškovej úprave vývodov inžinierskych sietí, oprave betónovej odvodňovacej priekopy, debarierizácii priechodu pre chodcov, výmene poškodených obrubníkov za nové a poškodená existujúca prídlažba bude nahradená novou betónovou prídlažbou.
Súčasne budú práce zahŕňať aj predláždenie chodníka. Pôvodnú živičnú vrstvu chodníka nahradí kvalitná betónová dlažba.

Prejazd pre motorové vozidlá bude možný počas celej dĺžky trvania prác, treba však počítať so zníženou priepustnosťou dopravy. Práce sa budú realizovať počas striedavého uzatvorenia jazdných pruhov a počas celej dĺžky prác bude doprava regulovaná osobami poverenými zhotoviteľom.

Za dočasné obmedzenia v doprave sa vopred ospravedlňujeme, túto rozsiahlu opravu ale bez akýchkoľvek obmedzení, bohužiaľ, nie je možné zrealizovať. Ďakujeme vám za trpezlivosť.

Autor správy, foto a správu publikoval Bratislava – hlavné mesto SR on Facebook V prípade, že ste našli chybu prosím informujte nás cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *