­čĹĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ Aj v roku 2022 otv├írame grantov├ę dot├ície na revitaliz├íciu poch├┤dznych ter├ís: https://bratislava.egrant.sk Jedn├Żm z prvkov…

­čĹĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ Aj v roku 2022 otv├írame grantov├ę dot├ície na revitaliz├íciu poch├┤dznych ter├ís: https://bratislava.egrant.sk

Jedn├Żm z prvkov verejn├ęho priestoru v na┼íom meste s├║ aj verejne pr├şstupn├ę poch├┤dzne terasy, ktor├Żch ─Źas┼ą je v s├║kromnom vlastn├şctve. Mnoh├ę z t├Żchto ter├ís s├║, ┼żia─ż, u┼ż dlhodobo v zlom technickom stave. Preto aj tento rok otv├írame grantov├ę dot├ície na revitaliz├íciu poch├┤dznych ter├ís, ktor├Żmi chceme motivova┼ą vlastn├şkov nehnute─żnosti k rekon┼ítrukcii a z├írove┼ł im kompenzova┼ą skuto─Źnos┼ą, ┼że s├║─Źas┼ąou ich terasy je aj verejn├Ż priestor.

Kto m├┤┼że z├şska┼ą dot├íciu? ┼Żiadate─żom m├┤┼żu by┼ą pr├ívnick├ę osoby a fyzick├ę osoby – podnikatelia so s├şdlom alebo miestom podnikania na ├║zem├ş hlavn├ęho mesta, alebo ktor├ę p├┤sobia ─Źi poskytuj├║ slu┼żby obyvate─żom na ├║zem├ş hlavn├ęho mesta ako napr. spolo─Źenstv├í vlastn├şkov bytov a nebytov├Żch priestorov v domoch alebo spr├ívcovia bytov├Żch domov v mene vlastn├şkov bytov a nebytov├Żch priestorov v domoch.

Ako m├┤┼żem vyu┼żi┼ą dot├íciu? Dot├íciu m├┤┼żete vyu┼żi┼ą na nasledovn├ę oblasti v r├ímci obnovy poch├┤dznej terasy, a to za predpokladu, ┼że je ochota podie─ża┼ą sa na v├Żdavkoch s t├Żm spojen├Żch vo v├Ż┼íke minim├ílne 50% z po┼żadovanej grantovej dot├ície:
Ôťů Prieskumn├ę pr├íce: vypracovanie statick├ęho posudku
Ôťů Pr├şpravn├ę pr├íce: vypracovanie projektovej dokument├ície na san├íciu, alebo rekon┼ítrukciu
Ôťů Udr┼żiavacie pr├íce: obnova
Ôťů Stavebn├ę pr├íce: rekon┼ítrukcia, tovary a slu┼żby s├║visiace s realiz├íciou

─îo potrebujem na z├şskanie dot├ície? Je potrebn├ę preuk├íza┼ą pr├ívny vz┼ąah k nehnute─żnosti (napr. vlastn├şcke pr├ívo), fotodokument├íciu, ─Źestn├ę prehl├ísenie o finan─Źnom kryt├ş na spolufinancovanie a doklad, ktor├Żm potvrdzuje opr├ívnenie kona┼ą v mene vlastn├şkov.

┼Żiados┼ą o dot├íciou je mo┼żn├ę poda┼ą od 17. 1.2022 do 31.3.2022 cez formul├ír ┼żiadosti, ktor├Ż n├íjdete na: https://bratislava.egrant.sk

Autor spr├ívy, foto a spr├ívu publikoval Bratislava – hlavn├ę mesto SR on Facebook Zdroj Read More V pr├şpade, ┼że ste na┼íli chybu v ─Źl├ínku alebo inform├íciu pros├şm informujte n├ís cez kontaktn├Ż formul├ír ─Äakujem.

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *