­čÄä­čÄä­čÄä Vianoce tu bud├║ lockdown-nelockdown! Tak sa na ne spolo─Źne nala─Ćme, u┼ż zajtra na viano─Źnej online prech├ídzke Bratislavou, kt…

­čÄä­čÄä­čÄä Vianoce tu bud├║ lockdown-nelockdown! Tak sa na ne spolo─Źne nala─Ćme, u┼ż zajtra na viano─Źnej online prech├ídzke Bratislavou, ktor├║ m├┤┼żete sledova┼ą na mestskej facebookovej str├ínke. Otvorenie Bratislavsk├Żch Vianoc (┼żiv├Ż prenos) za─Ź├şna o 18:00.

Je za nami ┼ąa┼żk├Ż rok, pln├Ż obmedzen├ş, ─Źasto osamelosti a niekedy aj str├ít. Nezab├║dajme v┼íak na to, ┼że to bol aj rok pln├Ż obetavosti, vynaliezavosti a odhodlania. Ver├şme, ┼że e┼íte st├íle m├íme ─Źas aj na to, aby bol tento rok napokon aj o s├║dr┼żnosti. Aj ke─Ć sme sa po─Źas tohto roku obzvl├í┼í┼ą ─Źasto c├ştili osamel├ş, je dobr├ę si pripomen├║┼ą, ┼że v tom nie sme sami. Zah├íjte spolu s nami bratislavsk├ę Vianoce! Spoza obrazoviek, z tepl├║─Źka va┼íich domovov.

Autor spr├ívy, foto a spr├ívu publikoval Bratislava – hlavn├ę mesto SR on Facebook Zdroj Read More V pr├şpade, ┼że ste na┼íli chybu v ─Źl├ínku alebo inform├íciu pros├şm informujte n├ís cez kontaktn├Ż formul├ír ─Äakujem.

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *