⚽️ ULICA NA HRANIE ⚽️ V sobotu 10. júna v čase od 10:00 — 18:00 sa ulica Československých parašutistov v blízkosti Základnej šk…

⚽️ ULICA NA HRANIE ⚽️

V sobotu 10. júna v čase od 10:00 — 18:00 sa ulica Československých parašutistov v blízkosti Základnej školy Riazanská zmení na jednodňovú pešiu zónu, aby sa 👫 deti mohli bezstarostne hrať na ulici bez áut. Vítaní sú všetci obyvatelia a obyvateľky, ktorí chcú zažiť verejný priestor pred školou inak ako v bežný deň. Pripravte sa na poriadnu dávku zábavy pre malých aj veľkých návštevníkov a návštevníčky. Tešiť sa môžete na:

🧪 vedecký workshop
🎪 CirKus Kus
🎤 párty s DJ-om,
⛹️‍♀️ športové aktivity
🩰 balet alebo na vystúpenie detí zo školy

🚦 Po dobu susedského festivalu budú platiť dočasné obmedzenia 🚦

Bude uzatvorený krátky úsek na ulici Československých parašutistov pred budovou a areálom školy, s ktorou skúmame možnosti
zlepšenia dopravnej bezpečnosti v jej okolí.

V čase medzi 6:00 a 19:00 bude vylúčený vjazd a parkovanie v tomto úseku. Využiť však môžete obchádzku po Kukučínovej alebo Hálkovej ulici.

Viac informácií o projekte nájdete na https://mestopredeti.sk/

📣 Tešíme sa na stretnutie s Vami 📣

(Feed generated with FetchRSS) Autor správy, foto a správu publikoval Bratislava – Nové Mesto on Facebook Zdroj Read More V prípade, že ste našli chybu v článku alebo informáciu prosím informujte nás cez kontaktný formulár Ďakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *